top of page

Job Vacancies

JAUNĀKĀS VAKANCES

Find & apply online for the latest jobs with Euroworkplus.com

Meklēt atbilstošākos darba sludinājumus, vadoties pēc Jūsu vēlamās profesijas un darba vietas

Euroworkplus.com reģistrēšanās tiešsaistē

Palīgstrādnieks

Tiešais darba devējs Vācijā aicinā darbā un apmaksa ceļu līdz Vācijai:

Var bez valodas zināšanam! Pilsoniem un nepilsoniem!

Alga sākot no 1400 € menēsī uz rokām, alga tiek izmaksāta divas reizes mēnesī
Tiek nodrošināta dzīvesvieta dzīvokļos ( BEZMAKSAS)
Darba pienākumi: plastmases disku likšana uz paletēm
Darba atrašanās vieta: Ochtrup, Vācijā
Izbraukšana: Steidzīgi

Lūgums sūtīt CV angļu valodā uz: abrecrut@inbox.lv

Noliktavas strādnieki (krāvēji)

Var bez iepriekšējas pieredzes
Labiekartota dzīves vieta (NAV uzreiz jāmaksa, 2 cilvēki istabā)
Darbs ir priekš vīriešiem (sakarā ar dzīves vietu), var bez vācu valodas zināšanām, pietiek ar krievu vai latviešu valodu sazināšanas līmenī
Pilnas slodzes darbs, strādā pa piecām vai sešām dienām nedēļā, ir virsstundas!
Darba devējs garantē: visas soc. garantijas, sagaidīšanu Vācijā, izmitināšanu, Vācijas pierakstu, nodokļa maksātāja numuru nokārtošanu
Ilgtērmiņa un īstermiņa kontrakti
Izbraukšana ir grupā: Steidzīgi
Pilsētas: Dortmund, Munchen, Osnabruk, Vācijā

Alus pakošana Vācijā, pilsēta Hamburg!

Par ceļu NAV uzteiz jamaksa! NAV vecumu ierobežojuma, ja Jums ir pat 65 gadi
Jūs droši varat pieteikties! Pilsoniem un nepilsoniem!

Darbs siltā noliktavā Vācija! Var bez vācu valodas zināšanam! Var BEZ iepriekšējas pieredzes, darba devējs nodrošina ar apmacību
Atalgojums no 1600 Eur neto- 2000 Eur neto mēnesī
Pilsēta: Hamburg, Vācijā
Darba devējs garantē: visas soc. garantijas, sagaidīšanu Vācijā, izmitināšanu, Vācijas pierakstu, nodokļa maksātāja numuru nokārtošanu, Vācijas bankas konta atvēršanu
Preču pakošana un pārvietošana uz lentes
Kandidātiem nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta (NAV uzreiz jāmaksa), 1 vai 2 cilvēki istabā
Darbs ir priekš vīriešiem un pariem (sakarā ar dzīves vietu)

Gaļas izcirtējs

Gaļas griešana un pakošana

Alga no 2000 EUR neto (mēnesī)

Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Dzīves vieta labiekartotā dzīvoklī (netālu no darba vietas) (Nav uzreiz jāmaksa)

Prasības: iepriekšeja pieredze ar gaļu (griešana vai atkaulošana)

Angļu valodas zināšanās - minimāla vai labāk sarunvalodas līmenī

Šobrīd ir vakances priekš vīriešiem (sakarā ar dzīves vietu)

Darba sākums: Steidzīgi

Darbs: Vācijā, Nīderlandē

TIG MIG/MAG METINĀŠANA

PRASĪBAS:

Iepriekšēja darba pieredze
Vēlamas angļu valodas zināšanas
Vēlams personīgais auto
Izbraukšana ASAP
MĒS PIEDĀVĀJAM:

Stabils atalgojums no 13-15 EUR/h, pirms nodokļu nomaksas
Ilgtermiņa un pilnas slodzes darbs
Dzīvošanas izmaksas 200-300 EUR/mēn.

Noliktavas strādnieks (preču komplektēšana, sortēšana, etiķešu līmēšana, kvalitātes kontrole)

Atalgojums no 10,38 EUR stundā (rīta maiņa);

no 11,29 EUR stundā (dienas maiņa); no 11,81 EUR stundā (nakts maiņa) sestdienās +130%, svētdienās vai svētku dienās +200%

Prasības: angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī

Darba devējs nodrošina: nodokļu samaksu un apdrošināšanu

Labiekārtota dzīves vietu (NAV uzreiz jāmaksā) (max. 2 cilvēki istabā)

Algu katru nedēļu

Izbraukšana: steidzīgi

SIA “AB Recruitment” , Reg.numurs: 40203093236 , NVA Lic.Nr. 35/2018 , Tel.+371 28681777 (watsap, viber, telegram)

Elizabetes 103-16, Riga, LV1050, Latvia

Strādājam katru darba dienu no 10:00 līdz 17:00

bottom of page